SAĞLIK YÖNETİMİNİN GELECEĞİ PANELİ GÜMÜŞHANE'DE YAPILDI

Gümüşhane Üniversitesi Sağlık Yönetimi Kulübü GÜSAY tarafından 27 Nisan 2016 tarihinde organize edilen program kapsamında Trabzon Kamu Hastaneleri Birliği İdari İşler Başkanı Dr. Şafak Sümbül ve Gümüşhane Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Yrd.Doç.Dr. Özgür Çelebi konuşmacı , Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan yardımcısı  Doç. Dr. Sedat Bostan ise panel yöneticiliği yaptığı programa, Trabzon Kamu hastaneleri birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Halit Çınarka, Gümüşhane KHGS Tıbbi hizmetler başkanı Opr. Dr. Yavuz Çakıroğlu, Gümüşhane Diş hastanesi Başhekimi Dt. Yunus Yalçın, Gümüşhane Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Taşkın Kılıç, Bölüm akademisyenleri ve çok sayıda dinleyici katıldı.
Dr. Şafak Sümbül Uzun yıllar Sağlık Bakanlığı’nda üst düzey görev yapmış birisi olarak hem saha deneyimlerini hem de sağlık yöneticiliğinin profesyonelleşmesi ve gelecek perspektifini anlattı. Yrd.Doç.Dr. Özgür Çelebi ise; Sağlık yöneticilerinin sorumluluğu konusunda teorik ve pratik hayattan örnekler verdi.
Geleceğin sağlık yöneticileri olan öğrencilerin sorularıyla katıldıkları program etkileşim içinde geçti.

 
 
sağlık yönetimi, sağlık yönetimi kongresi, sağlık yönetimi konferansı, International Healthcare Management Conference , ihmc 2015 gümüşhane