Dostluk Kazandı

Gümüşhane Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü ve Sosyal Hizmetler Bölümü,  Gümüşay Kulubü ile Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin birlikte düzenlediği Üniversite Öğrencileri-Özel Eğitim Öğrencileri arasında Dünya Engelliler Günü münasebetiyle gerçekleştirdiği dostluk maçı özel eğitim öğrencilerinin 5-3 galibiyetiyle sonuçlandı. 

Maç Gümüşhane Üniversitesi Kapalı Spor Tesisleri’nde 04.12.2014 tarihinde 12.30 - 14.00 saatleri arasında gerçekleşti. Müsabakanın başlangıç vuruşunu Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezinde eğitim gören Maşuk isimli öğrenci tarafından yapıldı. Müsabakada 6’şar kişiden oluşturulan takımlar arasında kıyasıya bir mücadele gerçekleşti. Maçın ilk yarısı 1-1 bitti. İkinci yarıda Üniversitedeki öğrencileri oldukça yoran Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Öğrencileri sporcuları 5-3’lik galibiyet skoru elde etti.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından iki grup “Dostluk kazandı” diyerek vedalaştı.

 
 
sağlık yönetimi, sağlık yönetimi kongresi, sağlık yönetimi konferansı, International Healthcare Management Conference , ihmc 2015 gümüşhane